PROJE BAŞLANGIÇ TARİHİ
15 HAZİRAN 2020
PROJE BİRİŞ TARİHİ
DEVAM EDİYOR
ÇALIŞMA KATEGORİSİ
WEB TASARIM & SEO
ONGUR PARTNERS HUKUK BÜROSUU

01. Yeni Web Sayfası Tasarımı

U Uluslararası hukuk davalarını başarıyla yürüten Arzu ONGUR ve Hukuk Bürosu (Ongur Partners) yeni internet sayfası tasarımı için Quvart SEO Ajansını tercih etti. Ağırlıklı olarak uluslararası tahkim davalarına yönelik çalışan Ongur Partners için geliştirmeye her zaman açık, kullanımı kolay ve şık bir internet sayfası tasarladık. İnternet sayfasını wordpress arayüzü ile 1 ay gibi bir sürede teslim ettik. Yaklaşık 1800 google indexi olan eski sitenin tüm bağlantılarını revize ederek yeni sitedeki ilgili sayfalara yönlendirdik. 1 Eylül 2020 itibari ile çalışmayı sonlandırarak projemizi teslim etmiş bulunmaktayız.

02. SEO Çalışması

İngilizce içeriğe sahip olan Ongur Partners hukuk bürosu ağırlıklı olarak Uluslararası tahkim üzerine çalışmakta. 2 aylık bir süreçte Türkiye’deki en büyük tahkim hukuk bürolarından birisi olan müşterimiz şu anda ” international arbitration in turkey” kelimesinde ilk 5 de yer alıyor. Alternatif olarak “national defence law” gibi davalarda da ilk 3 de listeleniyor. Arama hacimlerinde insanların en çok aradıkları law firm kelimesinde ise yine başarılı bir çalışma sonrasında ilk 5’de listeleniyor. Firmanın diğer ilgilendikleri davalar olan ” LCIA arbitration in Turkey”, ” ICC arbitration in turkey ” gibi tahkim terimlerinde ise 1. sırayı elden bırakmıyoruz.

Organik aramalar haricinde yapılan yerel seo çalışmalarımız sayesinde, birçok anahtar kelimede yerel sıralamalarda ilk sırada listeleniyor. Uluslararası seo çalışmasına halen devam etmekte olduğumuz Ongur Partners’a her hafta başında düzenli olarak rapor gönderip 5 Ağustos 2020 tarihinde hala yükselişlerini beraber izliyoruz.

03. Sosyal Medya Danışmanlığı

Yeni Web sitesi ve SEO çalışması haricinde Ongur Partners sosyal medya danışmanlığını da Quvart SEO Ajansından almaktadır. Üretilen özgün içerikler Facebook , Twitter, Instagram, LinkedIn, Medium gibi sosyal mecralarda düzenli olarak tanıtılıyor. Gerçekleştirilen canlı yayınlar kayıt edilip youtube kanalına güncelleniyor. Hazırlanan özgün görseller, sitenin popülerliğini arttırmak ve markalaşmak adına Pinterest ve Flickr gibi dünyaca kullanılan platformlarda paylaşılıyor. 

İletişime Geç